Pedagógus állásbörze

Az Eszterházy Károly Egyetem nemzetstratégiai fontosságú célkitűzése a magas szintű pedagógusképzés biztosítása.

Meggyőződésünk, hogy olyan értékorientált, nyitott és kreatív – megfelelő elméleti és gyakorlati felkészültségű – szakembereket képezünk, akik ismereteiket majd tovább építik és kellő hivatás tudattal fogják azt gyakorolni-hasznosítani.

Elkötelezettek vagyunk abban, hogy segítsünk az iskoláknak megtalálni a számukra hiányzó munkatársakat. Az intézményünkben végzett kiváló pedagógusaink és jelenlegi hallgatóink számára pedig segítsünk rálelni a számukra leginkább megfelelő munkahelyre.

A jó iskola, csak jó pedagógusok együttműködő munkája által működik. Jó iskolában pedig öröm a tanítás, ahol boldog gyermekek és boldog pedagógusok alkotják az iskola közösségét.

Dr. Pajtókné Dr. Habil. Tari Ilona
Oktatási, képzésfejlesztési
és tanulmányi ügyekért felelős rektorhelyettes

Részletek elérhetők itt: https://allasborze.uni-eszterhazy.hu/