35. OTDK felhívás

Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció

A Nyíregyházi Egyetemet az a megtiszteltetés érte, hogy 2021. április 20–22-én házigazdája lehet a 35. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekciójának. Az óriási szervezőmunkát igénylő feladatok előkészítését már elkezdtük. A járványhelyzet miatt a verseny valamennyi szekcióban online módon fog lezajlani, videókonferencia formájában, nálunk MS Teams használattal.

Honlapcímünk: http://www.nye.hu/otdk2021/

A szervezők nagy szeretettel várnak minden kedves versenyzőt, témavezetőt, érdeklődőt!

A Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció ügyvezetése:

Dr. habil. Minya Károly ügyvezető elnök s.k.

Kissné dr. Rusvai Julianna társelnök s. k.

Dobróné dr. Tóth Márta ügyvezető titkár s. k.